Black Sabbath зіграють оригінальним складом з Оззі Осборном вперше за 20 років

Black Sabbath to play with original lineup with Ozzy Osbourne for the first time in 20 years

Оригінальний склад хеві-метал гурту Black Sabbath цього літа вперше за 20 років зіграє разом на концерті в Бірмінгемі, Англія.

Про це пише Reuters.

У концерті 5 липня на батьківщині гурту візьмуть участь Оззі Осборн, гітарист Тоні Айоммі, басист Гізер Батлер і барабанщик Білл Ворд. Квитки надійдуть у продаж 14 лютого.

З часу свого останнього спільного концерту у 2005 році Black Sabbath брали участь у часткових реюніонах, але жодного разу не виступали у своєму оригінальному складі.

Black Sabbath на своєму останньому концерті у Villa Park зіграють разом з такими іконами року і хеві-метала, як Metallica, Slayer, Pantera, Alice in Chains, Lamb Of God і Anthrax.

Black Sabbath Announce 'Back To The Beginning' - Ozzy Osbourne Official Site

За словами організаторів, прибуток від концерту Back to the Beginning передадуть на благодійність, зокрема на лікування хвороби Паркінсона.

Про виявлення цієї хвороби в себе у 2020 році заявив Осборн, який покинув гурт у 1979 році через проблеми з наркотиками й алкоголем і продовжив успішну сольну карʼєру.