Оригінальний склад хеві-метал гурту Black Sabbath цього літа вперше за 20 років зіграє разом на концерті в Бірмінгемі, Англія.
Про це пише Reuters.
У концерті 5 липня на батьківщині гурту візьмуть участь Оззі Осборн, гітарист Тоні Айоммі, басист Гізер Батлер і барабанщик Білл Ворд. Квитки надійдуть у продаж 14 лютого.
З часу свого останнього спільного концерту у 2005 році Black Sabbath брали участь у часткових реюніонах, але жодного разу не виступали у своєму оригінальному складі.
Black Sabbath на своєму останньому концерті у Villa Park зіграють разом з такими іконами року і хеві-метала, як Metallica, Slayer, Pantera, Alice in Chains, Lamb Of God і Anthrax.

За словами організаторів, прибуток від концерту Back to the Beginning передадуть на благодійність, зокрема на лікування хвороби Паркінсона.
Про виявлення цієї хвороби в себе у 2020 році заявив Осборн, який покинув гурт у 1979 році через проблеми з наркотиками й алкоголем і продовжив успішну сольну карʼєру.
