Рок-гурт Linkin Park після семирічної перерви вирушить у тур і випустить альбом, записаний новим складом музикантів. У гурті вперше після загибелі соліста Честера Беннінгтона зʼявилася співачка Емілі Армстронг — співзасновниця рок-гурту Dead Sara.
Про це гурт оголосив 5 вересня під час виступу в Лос-Анджелесі, пише Variety.
Окрім солістки Емілі Армстронг, до Linkin Park приєднався новий барабанщик Колін Бріттейн.
Гурт випустить 15 листопада цього року альбом з назвою “From Zero” («З нуля»). Там буде 11 пісень, а головним синглом стане “The Emptiness Machine” — він уже доступний до прослуховування на всіх стримінгових платформах.
