Nissan і Honda офіційно вийшли з переговорів про об’єднання в єдиний холдинг, припинивши дію меморандуму про взаєморозуміння щодо можливої співпраці. Про це вони повідомили у четвер, 13 лютого.
Про причини розірвання меморандуму не повідомляється, але західні медіа раніше писали, що Nissan не погодився на роль молодшого партнера.
За угодою, компанії мали увійти в один холдинг на рівноправних умовах, але нещодавно Honda представила нову пропозицію. Згідно з ними, Nissan став би «дочкою» Honda.
