Американська попзірка та акторка Селена Гомес стала героїнею жовтневого номера Vanity Fair, де в інтерв’ю вперше зізналася, що не може мати дітей.
32-річна знаменитість розповіла, що не зможе виносити дитину сама через проблеми зі здоров’ям.
«У мене багато медичних проблем, які можуть поставити під загрозу моє життя і життя дитини. Це те, через що мені довелося довго сумувати», – поділилася співачка.
Річ у тім, що у Селени 11 років тому діагностували системний червоний вовчак – рідкісне аутоімунне захворювання, яке змушує організм атакувати здорові органи та тканини, що позначається на роботі багатьох систем організму. Саме тому Гомес перенесла пересадку нирки й змушена довічно приймати препарати, через які набирає вагу.
Втім артистка не збирається опускати руки та все ж планує пізнати щастя материнства, звернувшись до сурогатної матері.













