Колишня партнерка Ілона Маска, cпівачка Граймс, котра у суді бореться за опіку над своїми трьома дітьми від бізнесмена, зізналася, що нещодавно в неї виявили аутизм і СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивності). Разом з цим 37-річна виконавиця розповіла, що страждає на дислексію.
«Цього року мені поставили діагноз – СДУГ/аутизм, і я зрозуміла, що, ймовірно, у мене дислексія, тому я взагалі не можу писати без помилок», – повідомила Граймс у соцмережі X.
Артистка додала, що, якби вона знала про свої діагнози, то «працювала б значно менше, приймала б медикаменти та розуміла свої дивні одержимості».
Зізнатися про свій психічний стан співачка вирішила на тлі новин про те, що один з її дітей від мільярдера також серйозно хворий, однак не повідомляється чим саме страждає хлопчик, і жінка закликала свого екса Маска не ігнорувати це.
