Американський письменник, також відомий як «король жахів», Стівен Кінг заявив, що не голосуватиме цього року за номінантів на престижну премію «Оскар». Та воліє, щоб її скасували, оскільки, на його думку, недоречно проводити шоу, коли Лос-Анджелес потерпає від вогню.

«Не голосуватиму на церемонії «Оскар» цього року. Гадаю, вони повинні її скасувати. Ніякого гламуру, доки Лос-Анджелес у вогні», — написав письменник на своїй сторінці в Bluesky.
Такий допис викликав бурхливу реакцію в користувачів соцмережі. Дехто з них вважає, що навіть, попри цю трагічну подію, потрібно жити та веселитись. Однак позиція Стівена Кінга залишається непохитною.
Поки остаточно не відомо, чи відбудеться «Оскар» цього року, оскільки офіційних заяв про скасування ще не було. Відомо, що церемонія попередньо запланована на 2 березня в Лос-Анджелесі, у театрі «Долбі».
