Ввечері 7 грудня в Парижі пройшла урочиста церемонія відкриття собору Нотр-Дам, який з 2019 року був на ремонті через масштабну пожежу.
Ввечері задзвонили дзвони собору, знаменуючи початок церемонії.

Після цього архієпископ Парижу монсеньйор Ульріх відчинив двері собору, символічно постукавши в них жезлом. Його супроводжувало духовенство.
На церемонії показали фільм про пожежу та реконструкцію собору, відтак оваціями вшанували рятувальників і будівників. Фасад собору в цей момент підсвітили словом «Дякую».

Пожежа в Нотр-Дамі спалахнула 15 квітня 2019 року. Тоді вогонь знищив дах і шпиль будівлі, а стіни, вітражі й орган вкрила кіптява. Дивом вдалося вберегти секцію з 13-тонними дзвонами: якби вони впали, могли б не витримати стіни собору.
На відновлення Нотр-Даму жертвували з усього світу, вдалося зібрати майже мільярд доларів. Памʼятку відновлювали понад 250 компаній і сотні експертів.
