Бейонсе пожертвувала $2,5 мільйона постраждалим у Лос-Анджелесі

Beyoncé donates $2.5 million to victims of the Los Angeles shooting

Ще одна голлівудська знаменитість вирішила підтримати постраждалих від страшних пожеж у Лос-Анджелесі, які не вщухають досі. Співачка Бейонсе оголосила, що її благодійний фонд BeyGOOD пожертвує $2,5 мільйона на допомогу таким родинам.

Кошти передадуть людям, які втратили свій дім в Альтадені та Пасадені – двох районах, ущент спустошених лісовими пожежами, передає Variety.

Разом з цим, Фонд BeyGOOD, заснований 2013 року, також допомагатиме церквам та громадським центрам в інших постраждалих районах, щоб задовольнити нагальні потреби людей.