«Джокер: Божевілля на двох» провалився у перший вікенд прокату

"The Joker: Madness for Two" failed in its first weekend of release

Друга частина «Джокера» із Гоакіном Феніксом та Леді Гагою у головних ролях ризикує стати найголовнішим кінорозчаруванням цього року. Стрічка дебютувала в американському прокаті й провалилась у зборах — за вихідні на рахунку «Джокер: Божевілля на двох» виявилося лише $40 мільйонів. Хоча, за прогнозами експертів, картина мала зібрати не менше $50-60 мільйонів.

Окрім цього, сиквел уже програв конкурентний забіг із першою частиною, яка у перший вікенд зібрала удвічі більше — $96,2 мільйона.

І хоча на міжнародних територіях фільм зібрав $81 мільйонів, довівши загальну суму до $121, це не додає оптимізму — загалом на виробництво стрічки витратили $200 мільйонів.

Глядачі, м’яко кажучи, не оцінили історію Джокера і Гарлі Квін і на порталі коміксів CimenaScore, за даними якого стрічка отримала найгірший результат для фільмів за коміксами в історії.

Експерти пояснюють провал фільму жанром, адже мюзикл вважається не надто популярним серед глядачів, а також негативними відгуками критиків із Венеції, передає Deadline.