Стартап штучного інтелекту американського мільярдера і очільника департаменту США DOGE Ілона Маска xAI випустить нову версію свого чатботу Grok 3 у понеділок, 17 лютого. Про це він написав у X.
Ілон Маск назвав Grok 3 «найрозумнішим штучним інтелектом на Землі». Під час відеоконференції на Всесвітньому урядовому саміті в Дубаї він також заявляв, що ця модель ШІ «перевершить усіх конкурентів», які існують наразі.
За словами Маска, модель навчалася на синтетичних даних і здатна аналізувати власні помилки, переглядаючи дані вперед і назад, щоб досягти логічної узгодженості.
До речі, слово Grok придумав письменник-фантаст Роберт А. Хайнлайн ще в 1961 році. Воно зустрічається в його романі «Чужинець на чужій землі». Зараз цей термін використовують у технічних колах на ознаку глибокого розуміння.
