Ілон Маск анонсував випуск чатботу Grok 3

WSJ: Elon Musk's purchase of Twitter called one of the worst deals for banks since the turn of the century

Стартап штучного інтелекту американського мільярдера і очільника департаменту США DOGE Ілона Маска xAI випустить нову версію свого чатботу Grok 3 у понеділок, 17 лютого. Про це він написав у X.

Ілон Маск назвав Grok 3 «найрозумнішим штучним інтелектом на Землі». Під час відеоконференції на Всесвітньому урядовому саміті в Дубаї він також заявляв, що ця модель ШІ «перевершить усіх конкурентів», які існують наразі.

За словами Маска, модель навчалася на синтетичних даних і здатна аналізувати власні помилки, переглядаючи дані вперед і назад, щоб досягти логічної узгодженості.

До речі, слово Grok придумав письменник-фантаст Роберт А. Хайнлайн ще в 1961 році. Воно зустрічається в його романі «Чужинець на чужій землі». Зараз цей термін використовують у технічних колах на ознаку глибокого розуміння.