Теплі дні добігають кінця, а разом з ними й важкий курс хімієтерапії для Кейт Міддлтон. На своїй сторінці у соціальних мережах принцеса Уельська опублікувала відео, в якому відверто розповіла про свій нелегкий шлях боротьби з раком, який у неї виявили на початку цього року. На оприлюднених кадрах Кейт, Вільям та їхні троє дітей проводять час разом у Норфолку, де королівська родина має резиденцію.
«Я не можу передати словами, яке це полегшення — нарешті закінчити курс хіміотерапії», — такими словами почала свою розповідь Кетрін, і можна лише уявити, скільки переживань їй вартують ці здавалось би прості слова.
За дев’ять місяців лікування, як вона зізналася, її сім’я зіткнулася з багатьма труднощами.
«Життя, як ви знаєте, може змінитися в одну мить, і нам довелося подолати бурхливі води та невідомі дороги. Шлях до одужання важкий, страшний і непередбачуваний для всіх, особливо для тих, хто поряд з тобою», — ділиться вона.
Однак, навіть зіткнувшись із такими випробуваннями, принцеса не здалася. Кейт, прийнявши діагноз, усвідомила, наскільки важливою є підтримка близьких.
Кейт робить все можливе, щоб залишатися вільною від раку якомога довше. Адже попри завершення хімієтерапії, її шлях до одужання тільки починається.
