Мультфільм “Зверополіс 2” – продовження анімаційного хіта Disney – зібрав $556 млн за перші вихідні у світовому прокаті. Про це повідомляє Variety.
Так, у домашньому прокаті в США «Зверополіс 2» зібрав $156 млн на 4000 майданчиках з 26 листопада, $96,8 млн із них було зібрано у розширені вихідні на честь Дня подяки. Як пише Variety, такі показники стали другим за величиною стартом у День подяки за всю історію прокату країни, поступившись «Моані 2», яка зібрала у 2024 році $225 млн за п’ять днів вихідних.
Інші $400 млн зборів «Зверополіс 2» заробив у міжнародному прокаті, $272 млн з яких припали на Китай. Заробивши всього у світовому прокаті $556 млн, «Зверополіс» показав четвертий найкращий результат у дебютний уїк-енд за всю історію кінопрокату. Як зазначає ABC News, це також найуспішніший старт у прокаті для мультфільму в історії.
Перший фільм «Зверополіс» вийшов у березні 2016 року і став хітом, зібравши $341 млн у США та $1,02 млрд у всьому світі.
